III Mistrzostwa Lubniewic w wyścigach na rowerach wodnych

III Mistrzostwa Lubniewic w wyścigach na rowerach wodnych

Trwają zapisy na III Mistrzostwa Lubniewic w wyścigach na rowerach wodnych. Regulamin dostępny jest poniżej. Poprzednie edycje pokazały, że oprócz wysiłku, jest to przede wszystkim dobra zabawa. Przekonajcie się, jak dobrze można się bawić. Nagrodzeni zostaną również kibice, którzy będą dopingować swoich faworytów.

Wyścigi odbędą się 30 lipca. Start godz. 11.00. Przed każdym wyścigiem nastąpi losowanie numeru startowego. Zawody mają charakter amatorski z własną komisją sędziowską. Każdy uczestnik musi zostać zweryfikowany w biurze zawodów.

Warunkiem udziału w zawodach jest opłacenie opłaty startowej, złożenie własnoręcznego podpisu pod oświadczeniem o zdolności do udziału w zawodach oraz przyjęciu pełnego ryzyka i konsekwencji udziału na własną odpowiedzialność.

Opłata startowa w wysokości 60 zł płatna w dniu zawodów przy rejestracji.

W ramach opłaty startowej zawodnicy otrzymują: rower, kamizelki, poczęstunek i niespodziankę.

O kolejności startu w poszczególnych rundach zapisów decyduje data zgłoszenia.

Dla najlepszych trzech zespołów organizator przewiduje nagrody rzeczowe. Wszystkich uczestników obowiązują kamizelki ratunkowe.

Regulaminhttp://przystanlubniewice.pl/wp-content/uploads/2022/07/III-Mistrzostwa-Lubniewic-w-wyscigach-na-rowerach-wodnych-ost294-.pdf

Partnerem wydarzenia jest Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i firma Viviamo ubezpieczenia Ewa Fedorowicz