Slide

Przystań na jedzenie

Na terenie ośrodka funkcjonuje restauracja i tawerna przy plaży. Restauracja idealna nie tylko do organizacji imprez okolicznościowych, ale również do tego, aby zajadać się naszymi pysznymi potrawami. Każdego dnia możecie u nas wykupić śniadanie, obiad i kolację. Świeże produkty, pyszne jedzenie domowe, które zadowoli każde podniebienie. Po dobrym jedzeniu pewnie będziecie mieli ochotę na coś mocniejszego. W barze restauracyjnym znajdziecie swoje ulubione trunki. A dla najmłodszych mamy lody.

Tawerna przy plaży

Nowa, zmodernizowana, czeka na wszystkich, którzy wolą luźniejszy strój. Nie obawiaj się wejść w kąpielówkach i stroju, ważne, żebyś miał klapki. W tawernie coś do przekąszenia na szybko, lody, gotowe przekąski do pochrupania i wszelkie możliwe napoje i trunki. W sezonie letnim przy tawernie organizujemy koncerty, zabawy, pokazy. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Przystań na imprezę

Przystań Lubniewice to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju przyjęcie okolicznościowe dla rodziny, przyjaciół, znajomych i współpracowników. Na specjalne życzenie przygotowujemy imprezy z indywidualnym programem. Możecie Państwo zorganizować u nas takie imprezy jak: imieniny, urodziny, komunie, chrzciny, stypy, zjazdy klasowe, jubileusze, szkolenia, imprezy integracyjne i inne. Organizowane przez nas wydarzenia mogą się odbywać w jednej z trzech sal oraz pod drewnianą wiatą (do 50 osób).

Sezonowo proponujemy promocyjne pakiety dla wędkarzy, grzybiarzy, myśliwych. Urokliwe otoczenie i profesjonalne przygotowanie są głównymi atutami przy organizacji spotkań.

W zależności od potrzeb możemy zorganizować imprezę plenerową lub w pomieszczeniach. Zapewnimy obsługę wykwalifikowanego personelu. Organizujemy różnorodne imprezy promujące firmę, produkt, ideę lub po prostu służące zabawie i rekreacji.

Przystań na śluby i wesela

Ślub i przyjęcie weselne to wydarzenie, do którego z przyjemnością i wzruszeniem sięga się pamięcią. Jesteśmy przekonani, że decydując się na organizację wesela w Lubniewicach dokonują Państwo trafnego wyboru. Zadbamy o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół dotyczący organizacji, a pracownicy udzielą cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, wystroju uwzględniając specjalne preferencje Młodej Pary. Dołożymy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu. Jeżeli chcielibyście zorganizować u nas ślub plenerowy, to nad brzegiem jeziora Lubiąż przygotujemy dla Was uroczystość na wysokim poziomie.